Російський Ощадбанк претендує на 35% Opel

За німецький концерн Opel сперечаються італійський Fiat та російсько-канадська компанія Magna.

Російсько-канадський консорціум Magna, який претендує на покупку німецького автовиробника Opel, представив свій план з порятунку концерну, який опинився у скрутному стані через кризу.

В разі укладення угоди, російський Ощадбанк отримає 35% акцій Opel. Материнський концерн General Motors – також 35%, Magna – 20%, а Opel збереже за собою 10%.

Російський автовиробник "ГАЗ" претендує на місце індустріального партнера. Повідомляється також, що в планах Opel-GM буде отримання 20% частки російського ринку. Згідно з планом Magna, основну ставку необхідно зробити на партнерство з "ГАЗом", що дозволить Opel значно розширити продажі на ринках, що розвиваються, в тому числі і в Росії.

Об'єм інвестицій в структури концерну складе не менше 700 мільйонів євро. Як заявив представник Magna, частина цієї суми повинна бути виділена під гарантії уряду ФРН.

Основний конкурент Magna по операції з Opel - італійський автоконцерн Fiat - змінив свою первинну заявку на покупку німецького автовиробника, і зробив її більш привабливою. Fiat запропонує не гроші, а активи, що генерують кошти.

Раніше Fiat приступив до реалізації масштабного плану з об'єднання автомобільних активів.

Міністр закордонних справ Німеччини днями закликав пришвидшити вирішення проблем, пов'язаних з покупкою концерну Opel, при цьому врятувавши максимально можливу кількість робочих місць.

Очікується, що новий інвестор Opel стане відомий вже наступного тижня, оскільки General Motors після 1 червня може бути визнаний банкротом в США.

Свої бізнес-плани щодо Opel представили італійський Fiat, Magna, а також американська інвестиційна компанія Rippelwood. Долею автоконцерну також зацікавилися інвестори з Китаю, пропозиція яких напередодні поступила в GM.

Читайте також:

Volkswagen готується поглинути Porsche

Вартість акцій General Motors впала до найнижчого за 76 років рівня

Toyota відкликає майже 260 тис. китайських Camry

Opel виходить зі складу General Motors

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: