"Росинку" викупив колишній власник

Угода, в результаті якої "Росинка" повернулася у власність "Київської інвестиційної групи" (КІГ) Андрія Іванова і Василя Хмельницького, булаукладена 14 липня.

Власник виробника безалкогольних напоїв "Росинка" японський холдинг Suntory після трьох років з моменту купівлі компанії вирішив продати її колишньому власникові.

Угода, в результаті якої "Росинка" повернулася у власність "Київської інвестиційної групи" (КІГ) Андрія Іванова і Василя Хмельницького, була закрита 14 липня. Нові власники не виключають повторного продажу підприємства, пише "Коммерсант-Украина".

Про те, що Suntory продала "Росинку" "Київській інвестиційній групі", розповіло високопоставлене джерело на підприємстві. "Співробітники отримали лист з Orangina Group (входить до Suntory - ред.), в якому нас повідомили, що новим власником компанії стала КІГ".

Група вже володіла підприємством. Скупивши паї у трудового колективу, співвласник КІГ Андрій Іванов і підприємець Вадим Гриб сконцентрували 100% ВАТ "Росинка", що володіє Київським заводом безалкогольних напоїв і 71,79% акцій Євпаторійського пивобезалкогольного заводу (сумарні виробничі потужності складають 2 млн доларів на рік).

Основні ТМ компанії - "Росинка", "Софія Київська", А.С.Е., Capri - Sonne. У 2007 році КІГ продала підприємство французькій Orangina Group за $60-65 млн. А остання в листопаді минулого року була куплена японською компанією Suntory Holding.

Читайте також:

Співробітники Carlsberg страйкують через заборону пити пиво на роботі

В Україні підскочать ціни на вино

Coca-Cola продаватиме віскі і коньяк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: