Росія, Білорусь і Казахстан створюють Єдиний економічний простір

Згідно прийнятої декларації, договір набуває чинності з 1 січня 2012 року, що означатиме початок повноцінного функціонування ЄЕП.

Президенти Російської Федерації, Білорусі і Казахстану прийняли декларацію про формування Єдиного економічного простору (ЄЕП).

Як повідомляється, декларація прийнята за підсумками засідання найвищого органу Митного союзу на рівні глав держав в Москві.

Варто відмітити, що, за словами глав держав, за підсумками засідання в четвер, 9 грудня сформована договірно-правова база ЄЕП у рамках ЄврАзЕС.

"Відповідно до плану дій з формування ЄЕП, затвердженим 19 грудня 2009 року, ці документи набудуть чинності з 1 січня 2012 року, що означатиме початок повноцінного функціонування Єдиного економічного простору Білорусі, Казахстану і Росії", - говориться в декларації.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на зустрічі глав урядів країн-учасниць Митного союзу заявив, що Росія бачить зацікавлення України в участі у різних інтеграційних об'єднаннях на пострадянському просторі, зокрема, в ЄЕП і Митному союзі.

Читайте також:

Путін: Україна зацікавлена в ЄЕП і Митному союзі

Лукашенко набридло "корячитися" перед Росією - він візьме газ у інших

Янукович назвав умову вступу України до ЄЕП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: