Росія домовилася з Україною будувати разом літаки

Україна і Росія домовилися про створення спільного підприємства на базі українського ДП "Антонов" і російського ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація".

Україна і Росія підписали угоду у сфері авіабудування, яка передбачає створення спільного підприємства на базі українського ДП "Антонов" і російського ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація".

Угоду з української сторони підписав генеральний директор ДП "Антонов" Дмитро Ківа, з російського боку - голова правління ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" Олексій Федоров.

Також Ківа, Федоров і голова російської держкорпорації "Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності "Внєшекономбанк" Володимир Дмитрієв підписали угоду про співпрацю між Внєшекономбанком, ДП "Антонов" і ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація".

Як зазначав раніше міністр промислової політики Дмитро Колесников, частка в СП буде паритетною - 50 на 50.

"Підприємство буде займатися продажем літаків марки "Антонов", позиціонуванням їх на зовнішніх ринках, питаннями розробки нових технологічних рішень", - заявляв він.

Також міністр підкреслював, що в результаті створення підприємства українська авіапромисловість не понесе збитки.

"Ніякі матеріальні активи сьогодні СП не передаються, і ноу-хау держава також не втратить. Конструкторська документація залишиться у власності України", - заявляв Колесніков.

Як повідомлялося, до цього прем'єр-міністри України і РФ дали доручення профільним міністерствам налагодити повномасштабну кооперацію у сфері авіабудування підприємств Російської об'єднаної авіаційної будівельної корпорації і українського Державного авіабудівного концерну "Антонов".

Читайте також:

Путін підписав у Києві дев'ять угод

Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

Дослідний зразок "Лайнера мрії" екстрено сів через несправності

"Антонов" допущений до тендеру Міноборони США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: