Росія готова купувати український цукор

Головною умовою імпорту українського цукру до Росії - виробництво його з цукрового буряка, а не з цукру-сирцю.

Російська Федерація готова купувати український цукор, виготовлений з цукрового буряка, заявила міністр сільського господарства РФ Олена Скрінник після переговорів з міністром аграрної політики України Миколою Присяжнюком.

''Мы ввозимо цукор, для нас головне, щоб той цукор, який ввозиться з території України, проводився з цукрового буряка, а не з цукру-сирцю'', - сказала Скрінник.

За її словами, є всі можливості для реалізації цукру з цукрового буряка на території Російської Федерації. Вона відзначила, що це буде якісний і конкурентоздатний продукт, який не представлятиме загрози для державної підтримки російської цукрової галузі.

Олена Скрінник відзначила, що ця тема обговорювалася з українською стороною, і висловила упевненість, що найближчим часом будуть підписані прогнозні баланси і зокрема - по цукру. ''В такому випадку можна буде говорити про ввезення цукру'', - сказала вона.

Як повідомлялося, Мінагрополітики розробляє нові способи боротьби з дефіцитом цукру. До літа планується ввезти додатково 100-150 тис. тон з країн–членів ВТО з пільговою ставкою мита або з Білорусії з відстроченням сплати ПДВ.

Якщо це відбудеться, то апокаліптичні прогнози зростання цін на цукор, які давалися ще восени, швидше за все не здійсняться, і роздрібні ціни залишаться в межах 7,5-8,2 грн/кг.

Читайте також:

Білоруси підривають продовольчий ринок України

В Україні різко подешевшав цукор

Україна нарощує імпорт цукру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: