Росія може приєднатися до СОТ у 2012 році

"Зараз більш імовірно, що Росія буде прийнята до СОТ. Якщо не в цьому році, то в наступному".

Високопоставлений торговий представник США сказав, що очікує вступ Росії до Світової організації торгівлі в 2011 або 2012 році.

"Зараз більш імовірно, що Росія буде прийнята до СОТ. Якщо не в цьому році, то в наступному", - сказав торговий представник США Рон Кірк в американському Конгресі.

Кірк також сказав законодавцям, що адміністрація президента Барака Обами хоче, щоб Конгрес забезпечив для Росії нормальний режим торговельних відносин.

Для цього потрібно, щоб Палата представників і Сенат скасували введені в епоху холодної війни обмеження на торгівлю з Росією, відомі як поправка Джексона-Веніка.

Кірк сказав, що американські компанії не зможуть отримати максимальну вигоду з того, що Росія відкриє свої ринки заради вступу до СОТ, якщо Конгрес не схвалить скасування обмежень на двосторонню торгівлю.

Росія, економіка якої досягла розмірів 1,2 трильйона доларів і сильно залежить від експорту природних ресурсів, є найбагатшою з числа країн, що не приєдналися до СОТ, яка нараховує 153 членів.

У понеділок російський віце-прем'єр Сергій Іванов сказав, що Росія може бути прийнята до Світової торгової організації протягом шести місяців.

Читайте також:

Росії залишилося зробити три кроки до СОТ

Путін приїде в Україну відмовляти Януковича від європейського курсу

Вільна торгівля між Україною та ЄС налякала росіян

Путін: якщо Україна приєднається до зони вільної торгівлі, Росія вибудує кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: