Росія може відмовитися від "Луганськтепловозу"

Результати конкурсу з продажу акцій "Луганськтепловозу" можуть бути скасовані у разі відмови української сторони від проведення взаємозаліку.

Результати конкурсу з продажу акцій "Луганськтепловозу" можуть бути скасовані у разі відмови української сторони від проведення взаємозаліку.

Про це йдеться в заяві російського ЗАТ "Трансмашхолдинг", дочірня структура якого ЗАТ "Управляюча компанія "Брянський машинобудівний завод" ("УК "БМЗ") виступила покупцем акцій підприємства.

"У тому випадку, якщо борг Фонду держмайна перед російським інвестором не буде зарахований як оплата придбаних акцій, результати конкурсу можуть бути скасовані", - йдеться в заяві компанії.

У "Трансмашхолдингу" відзначають, що до істотної затримки з проведенням взаємозаліку призвело скасування Вищим господарським судом України за касаційною скаргою Фонду державного майна України (ФДМУ) рішення Київського госпсуду від 1 квітня 2010 про стягнення з ФДМУ сплачених російським інвестором в 2007 р. коштів.

"Розвиток ситуації за негативним сценарієм не тільки завдасть удару по інтересах російського інвестора, але й істотно погіршить фінансово-економічну ситуацію на ВАТ "ХК "Луганськтепловоз", - йдеться в заяві "Трансмашхолдингу".

Як повідомили у ФДМУ, на даний час покупець держпакету акцій ВАТ "Луганськтепловоз" все ще не перерахував гроші за придбаний 15 червня цього року 76,001% держпакет акцій підприємства.

Раніше ФДМУ заявив, що повідомив "Брянський машинобудівний завод" про нарахування пені за несвоєчасну оплату покупки 76% акцій "Луганськтепловозу".

Читайте також:

Росіянам нарахують пеню за "Луганськтепловоз"

Покупка росіянами "Луганськтепловозу" знову зависнула в повітрі

Уряд уклав мир з росіянами в питанні "Луганськтепловозу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: