Росія надасть Сербії кредит у мільярд євро

Дмитро Мєдвєдєв пообіцяв керівництву Сербії, що Москва позичить Белграду один мільярд євро. Однак деталі угоди ще не узгоджено.

Росія надасть Сербії кредит на суму один мільярд євро. Домовленість про це була досягнута під час переговорів в Белграді президента Росії Дмитра Мєдвєдєва з сербським лідером Борисом Тадічем.

Тадіч подякував Мєдвєдєву за надану допомогу і дипломатичну підтримку в питанні невизнанні незалежності Косова.

В ході візиту була підписана низка міждержавних угод, зокрема в області енергетики і транспорту. Водночас, за даними джерел, договір про кредит під час перебування Мєдвєдєва в Сербії укладено не буде. Сторони мають намір продовжити консультації.

У липні 2009 року Белград зажадав у Москви кредит на мільярд євро, плануючи витратити наступного року близько 350 мільйонів євро на скорочення бюджетного дефіциту, на чому наполягає Міжнародний валютний фонд. Залишок коштів Сербія хотіла спрямувати на розвиток транспортної системи.

Нагадаємо, раніше Росія відмовила у кредитах Україні та Білорусі. Київ просив у Москви 5 мільярдів доларів на закупівлю газу, а з Мінському у росіян була домовленість про позику 2 мільярдів доларів, з яких не видано було останній транш у 500 мільйонів.

Читайте також:

Мєдвєдєв прибув з історичним візитом до Сербії

Росія відмовила Україні в кредиті у 5 млрд доларів

Росія позичила Венесуелі 2,2 мільярди доларів на покупку зброї

Білорусь попросила у Росії 9 млрд доларів на будівництво АЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: