Росія не одержувала від України пропозицій знизити ціну на газ

У Росії не чули про прохання про нижчу ціну на газ для України, тому вважають, що є довгострокові домовленості, які повинні виконуватися.

Росія не одержувала від України пропозицій щодо зміни ціни на поставку російського газу.

Про це повідомив міністр енергетики Росії Сергій Шматко.

"Ми поки що ніяких пропозицій не одержували, але виходимо з того, що у нас існують всі довгострокові домовленості на поставку газу. Вважаємо, що всі домовленості мають виконуватися", - сказав Шматко.

Нагадаємо, що президенти Росії та України на переговорах у Москві не обговорювали питання про ціну російського газу, яку в Києві вважають дуже високою. Хоча перед тим повідомлялося, що Янукович їде до Росії обговорювати газові питання.

Переговори щодо зниження ціни мали бути проведені шлавою нового уряду, але поки що офіційних переговорів не було.

У той же час неофіційних "мов зниження ціни" названо вже декілька.Так, Гендиректор Фонду національної енергетичної безпеки (РФ) Костянтин Симонов вважає, що ціна газу для України може знизитись на 50-60 дол. за тис. куб. Умова - доступ до внутрішнього ринку України.

А заступник голови Державної думи РФ, президент Російського газового товариства Валерій Язєв заявив, що говорити про зниження ціни на газ можна говорити в тому разі, якщо Україна входитиме в інтеграційні структури з РФ.

Раніше президент Віктор Янукович заявляв про необхідність зниження ціни на російський газ. При цьому він пропонував повернутися до ідеї створення міжнародного газотранспортного консорціуму для спільного управління газотранспортною системою України.

Читайте також:

Янукович в Москві не піднімав тему цін на газ

Росія знизить ціну на газ, але за однієї умови

Віце-спікер Держдуми РФ назвав умову здешевлення газу для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: