Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не визнала судову перемогу "Укрнафти" у справі про заправки в Криму

У Москві планують оскаржувати вердикт міжнародного арбітражу.

Росія заперечує чинність рішення міжнародного арбітражу про виплату "Укрнафті" компенсації у $ 44,4 млн за захоплені в анексованому Криму АЗС. У міністерстві юстиції РФ заявили, що не брали участі в розгляді цього позову.

"Російська Федерація не брала участь в розгляді зазначеного позову. Вона не визнає законність винесеного рішення, насамперед, у зв'язку з відсутністю в арбітражу юрисдикції на розгляд цього позову", - пояснили у відомстві. Також там наголосили на планах оскаржити вердикт і "використовувати для цього всі доступні механізми правового захисту, передбачені міжнародним правом і законодавством Швейцарії". Крім того, росіяни посилаються на відсутність у них документу з судовим рішенням, котрий був би переданий через офіційні дипломатичні канали.

Як повідомлялося, міжнародний арбітражний суд 12 квітня ухвалив рішення, згідно з яким стягнув з Російської Федерації на користь ПАТ "Укрнафта" 44 млн 455 тис. доларів. Про це 16 квітня повідомила прес-служба "Укрнафти". Позов компанії проти РФ пов'язаний з анексією Криму та втраті "Укрнафтою" контролю над захопленими адміністративними приміщеннями і АЗС та збитками, які завдала компанії анексія півострова.

ВідеоСуд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Російські адвокати намагались змінити підсудність розгляду, але дістали відмову Вищого суду Швейцарії і мають сплатити судові витрати в сумі 550 тисяч швейцарських франків. Найближчим часом очікується, що арбітражні трибунали винесуть остаточний вердикт щодо вимог "Укрнафти" проти Росії на суму понад 100 мільйонів доларів.

Суд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції