Росія не змінить ціну на газ для України

Росія та Україна домовились суворо дотримуватися досягнутих раніше угод: це стосується як цін на російський газ для українців, так і транзиту через територію України.

Росія і Україна підтвердили намір суворо дотримуватися чинного газових угод, у тому числі за цінами постачання газу.

Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками російсько-українських переговорів.

"Ми підтвердили намір суворо дотримуватися досягнутих раніше угод. Це стосується як цін на російський газ для українських споживачів, так і надійного транзиту через територію України", - сказав Путін.

Він зазначив, що зараз для України діє знижка на російський газ, завдяки яким країна заощадила 2,9 мільярда доларів у 2010 році і 2,1 мільярда доларів за січень-квітень 2011 року.

Також Путін заявив, що в разі підвищення тарифу на транзит газу через Україну зросте і його ціна.

"Ціна і транзит один від одного залежать. Якщо буде підніматися в односторонньому порядку транзит, одночасно буде підніматися і ціна", - сказав він.

Російський прем'єр також розповів, що країни створять робочу групу для обговорення газових питань. Він уточнив, що це обговорення буде вестися "на професійному корпоративному рівні".

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів

Читайте також:

Янукович дав Азарову настанову, про що говорити з Путіним

Росія не пішла на поступки Україні: газ подорожчає до 500 доларів

Азаров офіційно попросив Росію знизити ціну газу до 240 доларів

ВідеоЯкою буде ціна на газ для України, вирішують прем'єри двох країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: