Росія обіцяє, що нової газової війни з Україною не буде

Росія констатує, що "Газпром" та "Нафтогаз" повністю погодили умови постачань газу, і розбіжностей з цих питань немає.

Для газового конфлікту між Росією та Україною немає жодних підстав. Про це 15 грудня у Москві заявив міністр енергетики Російської Федерації Сергій Шматко.

Він нагадав, що цього року на відміну від минулого між країнами укладено довгостроковий договір, який не закінчується з настанням нового року.

Крім того, за словами Шматка, газові компанії РФ і України – "Газпром" та "Нафтогаз" - на корпоративному форумі повністю погодили умови постачань, і розбіжностей з цих питань немає.

Шматко також підкреслив, що на даний час проблема відносин між Росією і Україною з питань постачань газу обговорюється на світовому рівні. "При тому рівні діалогу для політичної сили, яка йтиме проти цього могутнього політичного вітру, це буде політичним самогубством. Ні Європа, ні сама Україна цього не зрозуміють", - сказав міністр.

Він також висловив упевненість, що в України достатньо ресурсів, зокрема золотовалютних, за допомогою яких вона зможе подолати так звані касові розриви між платежами.

Нагадаємо, з 2010 року у "газових" відносинах України й Росії вводяться абсолютно ринкові умови – ціна на газ для України й транзитний тариф для транспортування газу через українську територію.

Читайте також:

Мєдвєдєв зрадів, що в українців є гроші на газ

"Нафтогаз" категорично заперечив можливість нової "газової війни"

Ющенко: "Нафтогаз" недоотримав 40 млрд гривень

Україна почала підготовку до "газової війни" з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: