Росія обмежить імпорт м'яса і молока з України

Після інспекції на безпечність продукції із 15 м'ясопереробних підприємств України, що мали право на постачання своєї продукції в Росію, залишилося тільки 3, з 14 молочних - 10.

Росія з 16-17 жовтня забороняє постачання м'яса та молока з ряду підприємств України. Про це повідомив Россільгоспнагляд.

Із 16 жовтня припиниться ввезення продукції "Балтського молококонсервного комбінату дитячих продуктів" та яловичини Шепетівського м'ясокомбінату. З 17 жовтня почне діяти обмеження на постачання яловичини з Тростенецького і Ватутінського м'ясокомбінатів.

Це рішення прийнято за результатами спільної інспекції, проведеної російським та українськими ветспеціалістами на підприємствах України у вересні. У його ході були виявлені порушення російських ветеринарно-санітарних вимог.

Як відомо, перед перевіркою глава служби відзначив, що Россільгоспнагляд "має в своєму розпорядженні дані, що до України дозволяється ввезення м'ясної і молочної продукції з тих країн, підприємства яких російська ветслужба не інспектувала". Це не виключає попадання неперевіреною продукції до Росії, зазначив він.

Таким чином, з 15 м'ясопереробних підприємств України, що мали право на постачання своєї продукції в Росію, залишилося тільки 3, з 14 молочних - 10.

Нагадаємо, у першому півріччі 2010 року Росія відновила інспекцію українських м'ясомолочних підприємств.

Такої домовленості було досягнуто в ході шостого засідання комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Читайте також:

Росіяни перевірять українські м'ясні та молочні підприємства

Росія заборонила ввіз м'яса з шести українських підприємств

Паніка в Росії: з магазинів зникають продукти харчування

Найближчим часом подорожчають м'ясо, гречка та молоко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: