Росія: офіційно Україна не просила про кредит

Мінфін Росії: Офіційного звернення від України з приводу надання кредиту на 5 млрд дол. не надходило.

Офіційного звернення від України з приводу надання кредиту на 5 млрд дол. ні в уряд РФ, ні в Міністерство фінансів РФ не надходило.

Як зазначається в повідомленні Мінфіну РФ, при цьому минулого тижня відбулися двосторонні консультації з представниками Міністерства фінансів України на їх прохання.

"Українська сторона висловила прохання оцінити можливість надання Росією кредиту у розмірі 5 млрд дол. на покриття дефіциту бюджету країни. На прохання Мінфіну Росії Мінфін України надасть додаткову інформацію про поточний стан української економіки. Офіційного звернення від України з приводу надання вказаного кредиту ні в уряд РФ, ні в Міністерство фінансів РФ не надходило", - йдеться в повідомленні Мінфіну РФ.

Нагадаємо, в понеділок російські ЗМІ бурхливо обговорюють новий скандал, який розгорівся у Києві навколо відносин з Москвою. В центрі скандалу знову опинилася прем'єр Юлія Тимошенко: адміністрація президента Віктора Ющенка звинуватила її в здачі національних інтересів під час таємних переговорів з Росією про надання валютного кредиту.

Читайте також:

Кредитна історія Тимошенко опинилася в центрі скандалу

Росія погодилася виділити Україні кредит

Переговори МВФ та України провалилися: Київ залишили без кредиту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: