Росія погодилась переглянути газову формулу

Україна спробує переконати Росію змінити газові угоди 19 квітня.

Уряд Російської Федерації готовий обговорити питання обґрунтованості формули ціноутворення природного газу для України.

Про це заявив глава українського уряду Микола Азаров, коментуючи підсумки переговорів з прем'єр міністром РФ Володимиром Путіним, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Головним позитивним результатом дискусії було те, що прем'єр-міністр Росії пообіцяв доручити своєму заступникові (Ігорю) Сечіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з урядом України питання обґрунтованості усієї формули ціноутворення на газ для України",- сказав прем'єр, відкриваючи сьогодні засідання Кабінету міністрів.

Він додав, що особисто вручив Путіну довідку, в якій порівнюються ціни на газ для України і інших країн, згідно з якою, зокрема, ціна на російський газ для Німеччини нижча, хоча ця країна територіально розташована набагато далі.

Нагадаємо також, що у ході переговорів Азаров заявив, що Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин.

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів",- сказав він, говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.

Як повідомлялося, Міненерговугілля вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Уряд запрошує іноземців на українські нафтогазові шельфи

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Азаров знову натякнув Путіну на перегляд газових контрактів

ВідеоРосія погодилась переглянути газову формулу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: