Росія погодилась знизити ціну на газ для України

Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що російське керівництво дало конкретну згоду на перегляд газового контракту.

Росія дала згоду на перегляд умов газового контракту з Україною. Про це на засіданні уряду 14 квітня повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Російське керівництво дало конкретну згоду на перегляд газового контракту. Переговори ми повинні провести переконливо і швидко і прозвітувати суспільству про те, як ми відродили національні інтереси", - сказав він.

Азаров також повідомив, що на засіданні в середу уряд розгляне програму соціально-економічного розвитку на поточний рік.

"Це антикризова програма, її пріоритети визначені згідно з поточною економічною ситуацією та фінансовими можливостями держави", - сказав він.

Азаров також розкритикував реакцію опозиції на дії влади.

"Ті, хто довів Україну до розрухи, втягнув її у величезні борги, які нам зараз доведеться сплачувати, намагаються давати оцінки уряду", - пожалівся він.

"Вони так нічого і не засвоїли. Ми готові відповідати перед народом, а не перед тими, хто у владі продемонстрував провальний результат. Наш караван іде, і ми будемо працювати впевнено і відповідально", - сказав він.

Нагадаємо, якщо Україна зможе домовитися про істотне зниження ціни на газ, то зростання ВВП у 2010 році може збільшитися із запланованих 3,7% до 7%.

Раніше Азаров зазначив, що є всі підстави очікувати, що переговори з Росією щодо зниження ціни газу закінчаться для України результативно. За його словами, Україна в ході цих переговорів планує знизити ціну на газ до рівня, який дозволить зменшити річну плату за це паливо на 4 млрд доларів.

Читайте також:

Азаров зробив Путіну цікаву пропозицію

Росія офіційно запустила будівництво газопроводу в обхід України

Україна взяла на себе зобов'язання купувати більше російського газу

ВідеоРосія погодилась знизити ціну на газ для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: