Росія поклала око на "Турбоатом"

Росія пропонує свої інвестиції в "Турбоатом" в обмін на створення спільного україно-російського підприємства.

Росія готова інвестувати в розвиток одного з найбільших у світі турбінобудівних підприємств - харківського ВАТ "Турбоатом", за умови створення на його базі спільного україно-російського підприємства. Про це заявив голова "Росатома" Сергій Кирієнко

"Ми обговорювали з урядом України проекти з розширення замовлення для харківського "Турбоатома". Якщо він прийме рішення про створення спільного підприємства на базі "Турбоатома", ми туди інвестуватимемо", - сказав Кирієнко.

При цьому він відзначив, що в рамках проекту на підприємстві можна було б налагодити виробництво нового покоління турбін, оскільки нині спостерігається зниження попиту на старі модифікації устаткування, що випускається заводом.

"Завод має хороший потенціал, а найцінніше - це досвід колективу. Але цей потенціал потрібно реалізувати", - підсумував голова "Росатома".

Харківський турбінний завод ВАТ "Турбоатом" - одне з найбільших у світі турбобудівних підприємств, яке здійснює повний цикл виробництва: проектування, виготовлення, постачання, налагодження, фірмове обслуговування турбінного устаткування для всіх типів електростанцій.

Продукція "Турбоатома" експлуатується у 45 країнах світу на чотирьох континентах.

Управління державною часткою акцій ВАТ "Турбоатом" здійснюється Фондом державного майна, якому належить 75,22% акцій компанії.

Читайте також:

Росія і Україна об'єднають уранові галузі

Україна купить частку "Росатому"

Янукович скасував заборону на приватизацію енергогенерацій і ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: