Росія попросила у МВФ грошей для України

Росія найближчим часом не надаватиме Україні кредит, проте обіцяє замовити за Київ слово перед МВФ.

Олексій Кудрін
Архів
Віце-прем'єр-міністр РФ Олексій Кудрін
Росія поки не розглядає можливість надання кредиту Україні. Така можливість не виключена, проте Москва виступає за надання Києву кредитних ресурсів по лінії МВФ. Про це заявив російський віце-прем'єр - міністр фінансів Олексій Кудрін.

"Можливість надання кредиту Росією не відкидається, але зараз поки ми не розглядаємо таку можливість. Це вимагає додаткових переговорів і умов. Поки ми не готові надати цей кредит", – сказав Кудрін.

Також Кудрін наголосив, що Україна свого часу звернулася до Росії з проханням про надання кредиту, але Росія в основному працювала з МВФ з цього питання.

Зокрема, за словами керівника російського Мінфіну, він неодноразово зустрічався з главою МВФ для того, щоб Україна отримувала кредити фонду, а також для того, щоб програма надання кредиту була уточнена.

Крім того, російський чиновник додав, що до теперішнього часу ця програма уточнена, черговий транш кредиту МВФ Україні буде наданий восени.

Віце-прем'єр РФ також підкреслив, що Росія і Україна знаходяться в постійному контакті, обговорюють платежі за газ.

"Але зараз ми базуємося на тому, що кредит Україні все-таки буде наданий МВФ", - сказав він.

Нагадаємо, ще в лютому Україна попросила у Росії кредит у 5 мільярдів доларів, який планувала витратити на оплату російського же газу. Московська влада спочатку відмовила, але потім заявила, що "переговори триватимуть". Водночас Київ отримав кредит від Європи, тож гостра необхідність в російських грошах відпала.

Читайте також:

Перед виборами Тимошенко може отримати 2 млрд доларів від Путіна

Росія не відчуває необхідності давати Україні кредит

Кредит Європи не допоможе Україні погасити газові борги

Байден виділив для України 120 млн дол. на благодійність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: