Росія посилила обмеження на міжнародний транзит товарів з України

Зміни тимчасово можуть викликати повну зупинку транзиту товарів з України через територію РФ

Росія запровадила додаткові обмеження щодо транзиту українських товарів.

За інформацією міністерства економічного розвитку і торгівлі України, з 3 липня було оприлюднено указ президента РФ Володимира Путіна, який вносить зміни до указу "Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації".

Відповідний указ розширює обмеження транзиту до Республіки Казахастан і на транзит до Киргизської Республіки. Законодавчі зміни також передбачають повну заборону транзиту товарів "під ембарго".

"Вказані зміни тимчасово можуть викликати повну зупинку транзиту товарів з України через територію РФ, не лише до Республіки Казахстану, Киргизької Республіки, але й до третіх країн", – йдеться у повідомленні українського відомства.

"Запровадження Російською Федерацією обмежень щодо транзиту товарів походженням з України є економічно та юридично необґрунтованим та очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі України з третіми країнами, зокрема Центральної Азії"", - додали у міністерстві.

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін підписав указ про подовження продовольчого ембарго, введеного у відповідь на санкції, які введені низкою країн світу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: