Росія повністю заборонила транзит українських товарів своєю територією

Заборона транзиту товарів у Казахстан діє від початку року.

Станом на 4 січня Російська Федерація повнісю заборонила транзит своєю територією будь-яких товарів із України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

"Заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою та такою, що носить дискримінаційний характер. Таким чином, російською стороною порушено свої зобов'язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011 р.", - ідеться в повідомленні.

У Мінекономрозвитку нагадали, що в Росії набрали чинності указ президента та постанова уряду, які забороняють транзит українських товарів територією Росії до Казахстану.

"Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом до Російської Федерації та транзитом її територією. Водночас Міністерством інфраструктури України із зацікавленими підприємствами опрацьовуються "альтернативні" шляхи транзиту", - наголосили в Мінекономрозвитку.

Довідкові телефони:

Мінекономрозвитку - у разі виникнення додаткових питань стосовно експорту до РФ та транзиту її територією: телефон (044) 200-44-97.

Мінінфраструктури - у разі виникнення додаткових питань щодо "альтернативних" шляхів транзиту: телефон (044) 222-02-12.

Державна фіскальна служба - у разі виникнення додаткових питань митного оформлення товарів: телефон (044) 590-48-71 (64).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: