Росія позбулася іпотечних облігацій США

Російський Центробанк продав усі цінні папери США.

Центробанк Росії повністю продав всі облігації американських іпотечних агентств Fannie Mae і Freddie Mac, заявив голова Банку Росії Сергій Ігнатьєв. Таким чином, Росія звела до нуля вкладення в іпотечні облігації США. При цьому російська сторона отримала дохід від своїх інвестицій.

"Вже продали, нічого більшого не немає, заробили на цьому грошей і нічого не втратили", - передає слова Ігнатьєва агентство "Інтерфакс".

Нагадаємо, Центробанк РФ інвестував більше ста мільярдів доларів з російських міжнародних резервів в папери Fannie Mae, Freddie Mac і ще одного іпотечного агентства Federal Home Loan Banks (FHLB) на початку 2008 року. До середини вересня минулого року обсяг вкладень Росії в американську іпотеку скоротився майже до 30 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що з 30 січня по 15 серпня 2008 року дохід Мінфіну від вкладень Росії в облігації Fannie Mae і Freddie Mac становив близько 72 мільйонів доларів. Загальний прибуток російської сторони від розміщення засобів в папери агентств поки невідомий.

Freddie Mac і Fannie Mae, які є найбільшими іпотечними компаніями США, стали жертвами фінансової кризи. 7 вересня 2008 року вони були взяті під державне управління американським урядом. З бюджету США агентства отримають 225 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: