Росія прагне повернути контроль над українською залізницею — політолог

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія прагне повернути контроль над українською залізницею — політолог

УНІАН

Компанія РФ "Трансмашхолдинг" хоче обійти введені проти неї санкції через дочірнє казахське підприємство.

Росія прагне повернути контроль над українською залізницею, оскільки це ключ до контролю над усією інфраструктурою України.

Про це заявив політолог Тарас Семенюк, коментуючи спроби російської компанії "Трансмашхолдинг" обійти введені проти неї санкції через дочірнє казахське підприємство, пишуть Коментарі.

"Російський" Трансмашхолдинг "відомий в Україні пограбуванням "Луганськтепловозу" і вивезенням до РФ унікального обладнання цього підприємства, коли в 2014 році туди зайшли бойовики терористичної організації ЛНР. Але ще раніше російський "Трансмашхолдинг" робив усе, щоб ліквідувати виробництво в Луганську, а також позбавити замовлень ще одного українського конкурента — державного "Дніпровського електровозобудівного заводу", — говорить експерт.

"Очевидно, що за діями "Трансмашхолдинг" в Україні ще до включення цієї компанії до списку санкцій в 2016 році стояли не стільки комерційні інтереси, скільки політичні. Росія намагається повернути контроль над українською залізницею, діючи через казахське дочірнє підприємство. Дивно, що міністр інфраструктури Владислав Криклій під час недавнього візиту до Казахстану взагалі сів за один стіл з представниками скандальної компанії, і всерйоз обговорював перспективи співпраці. Переговори з комерційними структурами зі списку санкцій - це удар по репутації не тільки міністра Криклія, але і всього уряду", - резюмував експерт.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація