Росія претендує на 6 суднобудівельних заводів в Україні

На українських підприємствах і в Міністерстві промисловості України підтверджують інтерес Росії до українських активів, але підкреслюють, що наочних переговорів про інтеграцію з російською корпорацією поки не ведеться.

Окрім держпідприємства "Заря-Машпроект" і Чорноморського суднобудівельного заводу (ЧСЗ), про інтеграцію з якими було відомо раніше, Об'єднану суднобудівельну корпорацію РФ цікавлять ще чотири активи, що знаходяться в держвласності.

До них належать завод "Паллада", Суднобудівельний завод імені 61 комунара і приватні Херсонський суднобудівельний завод (ХСЗ) і миколаївський "Екватор".

На українських підприємствах і в Міністерстві промисловості України підтверджують інтерес ОСК до цих активів, але підкреслюють, що наочних переговорів про інтеграцію з російською корпорацією поки не ведеться.

"ОСК веде мляве листування з урядом України на тему об'єднання суднобудівельних активів. По суті, немає ніяких законодавчих ініціатив. Тому зараз складно щось говорити про придбання ОСК українських підприємств або про яку-небудь іншу інтеграцію", - заявив прес-секретар Мінпромполітики України Сергій Гончаров.

Втім, ОСК може зіткнутися з несподіваною проблемою. В кінці травня 2010 року Господарський суд Києва визнав приватизацію ЧСЗ незаконною. Херсонський суднобудівельний завод (формальний власник 90,25% акцій ЧСЗ) подав апеляцію на рішення суду.

"У низки українських підприємств, які ми вивчаємо на предмет інтеграції з ОСК, дійсно є проблеми з власниками, - визнає представник ОСК Ігор Рябов. - Чекаємо, що Україна вирішить ці проблеми".

Читайте також:

Суд відібрав у російського бізнесмена Чорноморський суднобудівельний завод

Україна вирішила будувати альтернативу Чорноморському флоту Росії

Рада повернула "Україні" радянську назву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: