Росія претендує на українську гідроенергетику

Російська компанія пропонує ремонтні роботи українським гідроелектростанціям, претендуючи за ці послуги на входження в статутний капітал.

 Компанія "РусГідро" веде переговори про модернізацію каскадів українських гідроелектростанцій на Дніпрі.

Про це повідомив журналістам віце-прем'єр-міністр РФ Ігор Сєчін за підсумками зустрічі прем'єрів Росії та України Миколи Азарова і Володимира Путіна, що відбулася сьогодні в Ново-Огарєвому, повідомляють РІА «Новости».

"Компанією "РусГідро" ведуться переговори стосовно участі російської компанії в гідроенергетиці. Ця угода передбачає входження в статутний капітал, модернізацію каскаду гідростанцій на Дніпрі. Цей проект перебуває в української сторони на розгляді", - повідомив Сєчін.

Довідка: «РусГідро» — найбільша російська генеруюча компанія й друга у світі серед гідрогенеруючих компаній із встановленої потужності.

На 1 березня 2010 року (з урахуванням результатів розміщення додаткового випуску акцій у травні-серпні 2009 року) Російській Федерації належить 60,38% акцій ВАТ «РусГідро», міноритарним акціонерам — 39,62%, загальна кількість розміщених акцій — 269 695 430 802. Загальна кількість акціонерів «РусГідро» — більш як 360 тисяч.

Читайте також:

Путін прагне об'єднати авіабудування України та Росії

Росія попросила Україну знизити тариф на транзит нафти

Азаров запропонував Росії допомогти розв'язати проблеми ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: