Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія привласнила завод Порошенка з виробництва морської техніки в окупованому Криму

Уряд РФ збирається прискорити інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс.

Уряд Росії передав у федеральну власність "націоналізований" Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належить президенту України Петру Порошенко.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті уряду РФ.

"Затверджено рішення про передавання "Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе" з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії", - йдеться в розпорядженні.

Згідно з "документом", завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів з ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки.

"Підприємство внесене до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії. Ухвалене рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей", - наголосили у російському уряді.

Нагадаємо, раніше Севастопольський морський завод, який раніше належав президенту Петрові Порошенку, став філією російського судноремонтного заводу "Звездочка".

Окупаційний уряд Севастополя прийняв постанову про націоналізацію "Севморзаводу", який належить президентові України Петру Порошенку, у лютому 2015 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції