Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія "розморозила" вивезення відпрацьованого ядерного палива з України

Київ погасив борг перед "Росатомом".

Україна погасила борг за вивезення та переробку відпрацьованого ядерного палива до Росії. Тож "Росатом" відновлює співпрацю.

Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на власні джерела.

"Зараз все відновилося. Українська сторона почала платити приблизно місяця півтора тому. Єдине, що терміни змістилися", – сказало джерело, пояснивши, що обидві сторони будуть намагатися виконати річний план з вивезення на територію Росії українського відпрацьованого ядерного палива.

Нагадаємо, через борги української сторони Росія припинила співпрацю наприкінці травня цього року. ЗМІ повідомляли, що причиною виникнення проблем став арешт рахунків українського концерну "Енергоатом".

У липні голова "Енергоатому" Юрій Недашковський запевнив, що компанія вже почала "відправляти фінансові платежі на російські комбінати" і готує до відправки в Росію першу в цьому році партію відпрацьованого ядерного палива.

Також стало відомо, що українське державне підприємство "Ядерне паливо" підписало контракт із російським Міжнародним центром зі збагачення урану про співпрацю у 2016 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції