Росія скоротила транзит газу через Україну

ВАТ "Укртранснафта" скоротило об'єми транспортування нафти по магістральних трубопроводах України у січні-серпні 2011 року порівняно з відповідним періодом 2010 року на 8,4% - до 18,6 млн тонн.

У січні-серпні 2011 році Росія скоротила транзит нафти через територію України на а 8,4% - до 18,6 млн тонн.

Такі дані навели в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості країни.

У той же час постачання сировини по трубопроводах на нафтопереробні заводи країни зросло на 0,5% - до 6,5 млн т. В обсязі перекачки нафти транзит склав 65%, поставки на НПЗ - 35%.

Як очікується, ВАТ "Укртранснафта", яке займається птаннями транзиту нафти через Україну, в 2011 році прокачає близько 30 млн т нафти. За даними компанії, зниження обсягів прокачування нафти по нафтопроводах Україні в липні і серпні 2011 року на 200-300 тис. т щомісячно обумовлені зупинкою на плановий ремонт одного з НПЗ в Чехії.

Зазначимо, що "Укртранснафта" скоротила обсяги транспортування нафти в 2010 році порівняно з 2009 роком на 22,7% - до 29,8 млн тонн. Зокрема транзит до країн Євросоюзу скоротився на 30,8% - до 20,1 млн тонн. Постачання нафти по трубопроводах для потреб НПЗ Україні зросли на 2,5% - до 9,7 млн тонн.

Нагадаємо, що 30 березня уряд і власники українських НПЗ підписали меморандум про взаємне партнерство. Він передбачає збільшення об'ємів переробки нафти з боку НПЗ і надання державою необхідних для цього умов.

Читайте також:

Бойко пропонує відмінити ПДВ на імпортну нафту

Власники НПЗ домовилися з Кабміном про збільшення обсягів переробки нафти

Через 2 роки українські НПЗ перероблятимуть єгипетську нафту

Нафтотрейдери придумали, як не платити мито за імпорт пального

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: