Росія та Китай готуються спровокувати в Україні дефолт – російський бізнесмен Чічваркін

Українська влада має почати радикальні реформи негайно, вважає підприємець.

Влада Росії та Китаю можуть протягом найближчих тижнів спровокувати в Україні дефолт. Про це під час онлайн-конференції на ТСН.ua заявив російський бізнесмен Євген Чічваркін.

За словами російського підприємця, українська влада має почати боротися з корупцією та запроваджувати реформи вже сьогодні. 

"Через кілька тижнів Росія разом з Китаєм можуть спровокувати в Україні дефолт. Тому, щоб отримати гроші від Заходу потрібно негайно, сьогодні починати радикальні економічні реформи. І першим місцем удару справжнього повинна бути корупція та корупційні представники влади, яких потрібно негайно усунути від прийняття важливих рішень в Україні", - заявив Чічваркін.

Також він додав, що Україна втратила цілий рік лише обіцяючи реформи, і за кілька тижнів цю проблему буде вирішувати вже запізно.

"Цілий рік практично України втратила, обіцяли реформи-не зробили. За словами людей, ситуація зараз стала гірше, ніж при Януковичі. Захід не розуміє чому і куди він повинен давати гроші. Для Західних країн це не близька за цінностями система розподілів, коли гроші розходяться між якимись кланами ... Вони не бачать того, що їх інвестиції йдуть в реформи. Вирішувати цю проблему потрібно негайно, через 3,4,5,6 тижнів вже буде пізно", - додав він.

Як повідомлялося раніше, рішення про надання Україні кредиту МВФ буде прийнято протягом 48 годин. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація