Росія та Україна погодили формат авіаційного СП

Україна і Росія провели переговори про структуру спільного підприємства, і російська сторона повністю погодилася із пропозиціями України.

У Міністерстві промислової політики України заявляють, що спільне українсько-російське авіаційне підприємство на території Росії може бути створене вже у жовтні. Про це заявив міністр промислової політики України Дмитро Колесніков.

Колесніков зазначив, що півтора тижня тому Україна і Росія провели переговори про структуру спільного підприємства, і російська сторона повністю погодилася із пропозиціями України.

"Російська сторона повністю прийняла наші пропозиції, і зараз ми вийшли на технічний рівень роботи. Я думаю, що протягом жовтня ми спільне підприємство створимо", - сказав Колесніков.

Він підкреслив, що спільне підприємство буде створюватися на рівних умовах. "Принципово 50 на 50", - підкреслив Колесніков. При цьому він відзначив, що розмір статутного капіталу спільного авіапідприємства ще не визначений. "Зараз поки це все розраховується. Кошти в статутний капітал нам потрібно буде вносити в рублях, оскільки підприємство буде на території Росії", - сказав Колесніков.

Нагадаємо, прем'єр-міністри України і Російської Федерації дали доручення профільним міністерствам налагодити повномасштабну кооперацію в галузі авіабудування підприємств Російської об'єднаної авіаційної будівельної корпорації і українського Державного авіабудівного концерну "Антонов".

30 червня перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв заявив на прес-конференції, що Україна не буде виступати в ролі міноритарія в створюваному українсько-російському спільному підприємстві з авіабудування.

Читайте також:

"Антонов" має намір узяти в кредит півмільярда доларів

"Антонов" об'єднається з росіянами за два місяці

Українською авіацією керуватимуть росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: