Росія та ЄС матимуть прямий контакт щодо енергії

Росія та Євросоюз домовилися про створення механізму раннього попередження в енергетичній сфері.

Росія та Євросоюз домовилися про створення механізму раннього попередження в енергетичній сфері, повідомив на прес-конференції помічник президента РФ Сергій Ястржембський.

"Є домовленість про підтримку оперативного інформаційного зв'язку між керівниками енергодіалогу. Коли виникають поточні оперативні проблеми, сторони зобов'язуються вступати в прямий контакт, інформувати один одного і вирішувати проблеми поточного характеру з поставками й попитом на енергоресурси", - сказав помічник президента РФ.

Він пояснив, що створення подібного механізму відбулося за ініціативою німецького головування "услід за відомими ситуаціями навколо поставок енергоносіїв в Україну, через Білорусь".

За словами Ястржембського, російська сторона "позитивно поставилася до цієї пропозиції".

Він указав, що про створення такого механізму вдалося домовитися за ті місяці, які відділяють від Самарського саміту, в межах енергетичного діалогу, підтримуваного на високому рівні (керівників енергосектора ЄС і Мінпаливенерго РФ).

Ястржембський звернув увагу, що механізм попередження створюється "насамперед для того, щоби завчасно визначати можливі проблеми й ризики, пов'язані з поставками й попитом на енергоресурси в середньому та довгостроковому плані з тим, аби потім мінімізувати наслідки можливих перебоїв постачання".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: