Росія відмовила Україні у кредиті на 5 млрд доларів

Україні доведеться задовольнитися лише кредитом від Міжнародного валютного фонду.

Росія прийняла рішення не виділяти Україні 5 млрд доларів кредиту. Про це 20 травня сказав у інтерв'ю агентству Reuters заступник міністра фінансів Дмитро Панкін.

"Вони звернулися, і рішення надати такий кредит не було ... Ми проаналізували ситуацію, і ми сказали ні", - сказав Панкін.

Панкін також заявив, що Росія ще не прийняла рішення про виділення кредиту Ісландії, яка звернулася за допомогою восени минулого року.

Нагадаємо, у лютому Україна звернулася до Росії з проханням виділити кредит для стимулювання економіки та оплату за поставлений газ на 5 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, Росія готова надати Україні цей кредит, якщо три мільярди з нього будуть використані на закупівлю російського газу, проте віце-прем'єр Григорій Немиря спростував цю інформацію. Він також зазначив, що поки що немає жодних домовленостей щодо кредиту від Росії, оскільки Україна очікує на другий транш від МВФ.

Раніше повідомлялося, що Росія та Вірменія підписали угоду про надання Вірменії кредиту на суму 500 млн доларів.

Нагадаємо також, що Росія відмовила Білорусі у наданні кредиту на 100 млрд рублів. Після цього Білорусь запросила банківський кредит під державні гарантії на суму 2 млрд доларів.

Читайте також:

Уряд образився на ЄС за те, що він не дав Україні грошей

Гроші МВФ надійшли в Україну

Україна в червні отримає від МВФ ще 3 мільярди

Москва позичить Києву 5 мільярдів доларів "за однієї умови"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: