Росія не змогла відновити постачання світла у Білорусь з технічних причин

Білорусь перерахувала на рахунки "Інтер РАО" другу частину боргу за електрику у розмірі 600 мільйонів рублів, однак Росія все ще не відновила поставки едектроенергії.

Російська енергетична компанія "Інтер РАО ЄЕС" не змогла відновити поставки електроенергії до Білорусі 30 червня опівночі за московским часом (о 23:00 за Києвом) "з технічних причин". Про це повідомив представник компанії.

Однак, в "Інтер РАО" відмовилися розкривати подробиці неполадок, що сталися.

Раніше повідомлялося, що подачу світла буде відновлено після добової перерви, так як білоруська сторона розплатилася з боргами і перерахувала на рахунки "Інтер РАО" 600 мільйонів рублів (близько 21,5 млн долл) - другу частину боргу за електрику. Поставки планувалося відновити в обсязі 400 МВт.

Нагадаємо, Росія припинила енергопостачання Білорусії опівночі 29 червня через через зрив строків оплати другого траншу. Нагадаємо, на початку червня російська сторона обмежила обсяг постачань електрики до Білорусі через борг, який становив на той момент 1,5 мільярда російських рублів (близько 53 млн долл).

Після цього в ході переговорів між країнами було досягнуто компромісу: Росія відновила постачання електрики, дозволивши Білорусії виплатити борг трьома траншами до 5 липня.

Читайте також:

Білорусь виходить у світові лідери за темпами інфляції

Білорусів закликали на акціях протесту весело грузиться в автозаки

Світовий банк визнав економіку Білорусі нежиттєздатною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: