Росія витратила за рік на армію майже вдесятеро менше, ніж США

Загалом на планеті військові видатки за минулий рік зросли.

Військові витрати в світі торік зросли на 1% і сягнули суммарно $ 1,7 трильйона. Такі дані оприлюднив Стокгольмський інститут досліджень миру, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У його доповіді зазначено, що військові асигнування світу зросли вперше за останні п'ять років. США, хоча і скоротили видатки, залишаються головним світовим мілітаристом. Торік військові витрати Сполучених Штатів становили $ 596 мільярдів.

Друге і третє місце рейтингу посідають Китай та Саудівська Аравія, які нарощували військові асигнування. Збільшила витрати і Росія. Вона на четвертому місці в рейтингу світових мілітаристів. Торік видатки Москви на воєнні цілі становили понад $ 66 мільярдів.

Експерти Стокгольмського інституту відзначили і той факт, що нині найбільшими темпами нарощують військові витрати країни Східної Європи та Балтії, що межують із Росією та Україною. Там занепокоєні намірами Росії після її дій в Україні, зазначають автори доповіді.

Разом із тим у НАТО визнали силу армії Путіна, яку він продемонстрував у Сирії та Україні. При цьому, Брідлав наголосив, що за таких умов Альянсу необхідно стежити за Росією.

ВідеоВійськові витрати у світі торік зросли на 1% і сягнули сумарно 1,7 трільйона доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: