Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія витратила за рік на армію майже вдесятеро менше, ніж США

Загалом на планеті військові видатки за минулий рік зросли.

Військові витрати в світі торік зросли на 1% і сягнули суммарно $ 1,7 трильйона. Такі дані оприлюднив Стокгольмський інститут досліджень миру, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У його доповіді зазначено, що військові асигнування світу зросли вперше за останні п'ять років. США, хоча і скоротили видатки, залишаються головним світовим мілітаристом. Торік військові витрати Сполучених Штатів становили $ 596 мільярдів.

Друге і третє місце рейтингу посідають Китай та Саудівська Аравія, які нарощували військові асигнування. Збільшила витрати і Росія. Вона на четвертому місці в рейтингу світових мілітаристів. Торік видатки Москви на воєнні цілі становили понад $ 66 мільярдів.

Експерти Стокгольмського інституту відзначили і той факт, що нині найбільшими темпами нарощують військові витрати країни Східної Європи та Балтії, що межують із Росією та Україною. Там занепокоєні намірами Росії після її дій в Україні, зазначають автори доповіді.

Разом із тим у НАТО визнали силу армії Путіна, яку він продемонстрував у Сирії та Україні. При цьому, Брідлав наголосив, що за таких умов Альянсу необхідно стежити за Росією.

Відео Військові витрати у світі торік зросли на 1% і сягнули сумарно 1,7 трільйона доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції