Росія вважає газові контракти Тимошенко легітимними

Міністр енергетики Росії заявив, що газові контракти, підписані з Україною у 2009 році, цілком відповідають міжнародним стандартам.

Росія не сумнівається в легітимності контрактів 2009 року з Україною на постачання газу, заявив міністр енергетики РФ Сергій Шматко телеканалу RT.

"Ми ніскільки не сумніваємося в легітимності підписаних контрактів на постачання газу між Росією і Україною", - сказав він, коментуючи ситуацію навколо російсько-українського договору від 2009 року на постачання газу.

"Ми як і раніше виходимо з того, і завжди виходили, що підписані контракти і домовленості повністю відповідають і нормам міжнародного права і духу наших міжурядових угод, - додав міністр.

"Що ж до висловлювань про те, що можуть бути зроблені в судовому порядку позови в частині розірвання договорів - ми живемо в правовому середовищі, тому у кожної сторони є без сумніву право звернутися до суду і підтвердити або спростувати легітимність підписаних договорів", - сказав міністр.

Шматко відмітив, що якщо українські партнери приймуть таке рішення - це їх вибір, але "сьогодні ми ведемо непрості, дуже стратегічно важливі для наших країн переговори, і як правило, ми завжди домовлялися".

Міністр виразив надію, що РФ і Україна знайдуть прийнятні умови для розширення стратегічної співпраці в області газу на взаємовигідній основі.

Нагадаємо, нещодавно російський газовий монополіст запропонував Україні співпрацю за "білоруським сценарієм", який передбачає продаж частини ГТС в обмін на дешевий газ. Кабмін такий варіант відкинув.

Читайте також:

"Газпром" готовий відмовитися від чинної "газової формули"

Україна відмовилась від "білоруського сценарію" співпраці з "Газпромом"

Україна та Росія на порозі нової "газової війни"

Мєдвєдєв закликав Януковича не політизувати газове питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: