Росія за рік інвестувала в Україну мільярд доларів

Прем'єр Росії підрахував, скільки коштів вклала його країна в Українську економіку.

За минулий рік російські інвестиції в економіку Україну зросли до об'єму 1,1 млрд доларів. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

"Українські інвестиції доки ростуть скромнішими темпами - десь 200 млн накопичено. Але в цілому тенденція - на ріст", - відмітив Путін.

На думку Путіна, це свідчить про те, що Україна й Росія продовжують працювати в сфері кооперації.

"Думаю, що інвестиції - не що інше, як входження в економіку не тільки з грошима, але й з технологіями, це створення нових виробництв, це нарощування кооперації. І мені дуже приємно відзначити, що українське керівництво на найвищому рівні - на рівні президента, керівництва уряду - ці тенденції підтримує", - сказав прем'єр РФ.

Путін також зазначив, що перед поїздкою до Києва докладно обговорив із президентом Росії Дмитром Медведєвим основні напрямки російсько-української співпраці.

"Усе, що робиться в українському напрямку, - це, безумовно, наша єдина, консолідована позиція. Це стосується не тільки президента й голови уряду, це стосується всіх наших відомств", - сказав Путін.

Нагадаємо, що 13 квітня, у Києві відбулась зустріч прем'єра України Миколи Азарова та глави уряду Росії Володимира Путіна.

За словами Азарова, головним позитивним результатом дискусії було те, що Путін пообіцяв доручити своєму заступникові (Ігорю) Сечіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з урядом України питання обґрунтованості усієї формули ціноутворення на газ для України.

У свою чергу, Путін заперечив, що погодився на перегляд газової формули.

"Ми не домовлялися про те, що переглядатимемо діючий контракт, - сказав прем'єр РФ, - Чинний контракт функціонує і повинен виконуватися".

Читайте також:

Путін: перегляду газових контрактів не буде

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

ВідеоРосія за рік інвестувала в Україну мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: