Росія залишає Україні шанси на отримання кредиту

В російському Мінфіні заявляють, що переговори між Києвом та Москвою з питання надання позики у 5 млрд доларів тривають.

Російське міністерство фінансів спростувало інформацію про те, що Росія відмовила Україні в наданні позики у 5 мільярдів доларів.

Як заявив заступник глави відомства Дмитро Панкін, рішення ще остаточно не ухвалене, контакти з цього питання тривають.

"Україна звернулася з проханням про кредит в лютому 2009 року. Питання розглядалося і на даний момент кредит не виданий, рішення про кредит не ухвалене", - зазначив Панкін.

Агентство Reuters повідомило в середу, з посиланням на слова того ж Панкіна, що Росія відмовила Україні в наданні кредиту.

Глава Мінфіну Олексій Кудрін не став говорити, чи ухвалені рішення щодо позичення коштів Україні та іншим країнам, пославшись на те, що результати роботи за ними попередні.

За даними українських ЗМІ, Росія готова надати Україні кредит у розмірі 5 мільярдів доларів тільки за умови, що 3 мільярди доларів з цієї суми будуть витрачені на закупівлю російського газу.

Віце-прем'єр Григорій Немиря спростував цю інформацію. Він також зазначив, що поки що немає жодних домовленостей щодо кредиту від Росії, оскільки Україна очікує на другий транш від МВФ.

Ці гроші 14 травня вже поступили на рахунки Держказначейства. Другий транш кредиту від МВФ становить 2,625 млрд доларів.

Читайте також:

Україна в червні може отримати від МВФ ще 3 мільярди

Москва позичить Києву 5 мільярдів доларів "за однієї умови"

Росія шантажує Україну: або кредит, або газова труба

Тимошенко візьме 5 млрд у Москви, щоб заплатити за російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: