Росія залишила у газовому контракті з Україною пункт про штрафи

Віктор Черномирдін заявив, що Москва пішла на великі поступки і порадив Україні - "гроші на бочку, і жодних несподіванок".

"Газпром" не буде стягувати штрафи з України за невибраний газ, але відповідний пункт у контракті залишиться.

Про це повідомив журналістам радник президента РФ, екс-посол в Україні Віктор Черномирдін. Він підкреслив, що основною запорукою стабільності в російсько-українських газових відносинах є тільки повна своєчасна оплата Україною російського газу.

"Гроші на бочку, і жодних несподіванок", - сказав Черномирдін.

На його думку, Москва "і так пішла на великі поступки" відмовившись від штрафних санкцій. "Тут російські сторона пішла на серйозний крок - і підтримала економіку України, прокредитували фактично", - сказав він.

Як повідомлялося, напередодні на зустрічі в Ялті прем'єри Росії та України Володимир Путін та Юлія Тимошенко вирішили змінити газові домовленості.

Зокрема, за словами Путіна, Україна і Росія домовляться про нові обсяги постачань газу в 2010 році, а тариф на транзит російського газу до Європи підвищиться на 60%.

Крім того, Путін пообіцяв, що Росія не виставлятиме Україні штрафні санкції за недобір газу. Тимошенко зі свого боку запевнила, що Київ сплачуватиме за паливо своєчасно і в повному обсязі.

Читайте також:

Росія погодилася змінити газові контракти з Україною

Тимошенко пообіцяла Путіну платити за газ

Кремль: Ющенко шантажує Мєдвєдєва

Наступного року Україна перекачає 116 млрд кубометрів російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: