Росія вважає, що зробила вирішальний внесок в боротьбу з кризою в Україні

За словами російського міністра, зниження ціни на газ РФ зробила вирішальний вклад у процес виходу України з кризи.

Росія внесла вирішальний внесок до створення програми виходу України з кризи, заявив міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

"Як відомо, ми зменшили ціну на газ - приблизно на три з гаком мільярда доларів в рік. Тим самим ми внесли вирішальний вклад до створення програми виходу України з кризи. Спільними зусиллями світової спільноти ми допомагаємо Україні в складній ситуації. Це необхідно, тому що Україна - наш партнер. І торговий, і стратегічний", - сказав Кудрін.

За словами міністра, Росія - найбільший партнер України. Україна - експортно-орієнтована країна, і багато поставляє до Росії. "Ми взаємопов'язані в частині торгівлі. У Росії і Україні дуже багато інтересів. Тому в наших стосунках превалює економічний аспект" - , зазначає Кудрін.

"Україна сьогодні отримує допомогу від світової спільноти - перш за все, від МВФ. А я, зокрема, є один з керівників ради директорів МВФ. Росія завжди підтримувала світові зусилля - зокрема МВФ - з надання кредиту Україні. По-друге, Росія сама допомагає Україні. Наприклад, ВТБ має портфель кредитів українським підприємствам на 3,5 млрд дол. А крім того, має ще невеликий короткий кредит уряду України", - сказав він.

Як повідомлялося, у Геленджику (Краснодарський край, Росія) відбулася зустріч президентів України та Росії Віктора Януковича та Дмитра Мєдвєдєва.

Лідери держав провели переговори в рамках першого українсько-російського міжрегіонального економічного форуму.

Читайте також:

Україну очікують часті економічні спади

Янукович: ми хочемо їхати до Азії через Росію

Росія визнала, що Білорусь вже не буде колишньою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: