Росія погодилася поговорити з Україною щодо тримільярдного боргу

За словами Яресько, переговори будуть відновлені у січні після свят. 

Росія готова обговорювати пропозиції України щодо боргу, незважаючи на початок судового процесу. Про це заявив міністр фінансів РФ Антон Силуанов.

За його словами, Україна не виконала в строк (20 грудня) своїх зобов'язань з погашення $ 3 млрд боргу і сплати купона на $ 75 млн.

Він також додав, якщо країна не виплатить належну суму протягом пільгового періоду до 31 грудня, то РФ має намір звернутися до суду, щоб стягнути ці кошти примусово.

"Після 31 грудня ми звернемося, як і передбачено у проспекті емісії в разі неповернення боргу, в арбітраж. Це буде арбітраж по англійському законодавству", - заявив Силуанов.

"Ми розцінюємо як дуже високі шанси на виграш арбітражу... Так, звичайно, це може затягнутися у часі. Але скільки це займе часу, зараз складно сказати... Ми будемо домагатися повного повернення заборгованості, яка є в України перед Росією", - додав він.

"Якщо в цей період українські колеги змінять свою позицію і повернуться до обговорення питання погашення свого боргу, ми будемо готові розглядати пропозиції і перебуваючи в судових розглядах з українською стороною", - зазначив міністр.

Водночас, міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що очікує після свят продовження переговорів з російською стороною стосовно випущених у грудні 2013 року та викуплених Фондом національного добробуту РФ єврооблігацій на $ 3 млрд, термін погашення яких настав 20 грудня 2015 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: