Росіянам нарахують пеню за "Луганськтепловоз"

Фонд держмайна досі не отримав від "Брянського машзаводу" грошей за "Луганськтепловоз". З 2 серпня фонд починає нараховувати росіянам пеню.

Фонд держмайна з понеділка, 2 серпня, може почати нарахування пені за несвоєчасну оплату "Брянським машзаводом" пакету "Луганськтепловозу".

Термін оплати за приватизований 76%-ний пакет акцій, згідно з договором купівлі-продажу, настав 29 липня.

"За законодавством у разі несплати покупцем коштів за пакет ФДМ зобов'язаний, почекавши пару днів, почати нараховувати пеню", - повідомило джерело в уряді.

При цьому паралельно юристи Фонду держмайна, за зверненням бухгалтерії, мають вжити передбачені в цьому випадку заходи, зокрема, спочатку попереджувальні.

Джерело в уряді також зазначило, що невизначеність у ситуацію внесло рішення Вищого господарського суду, яким скасовано рішення Господарського суду Києва про повернення російському інвесторові суми за придбані ним на конкурсі в 2007 році 76% акцій "Луганськтепловозу".

За рішенням ВГСУ, справу направлено на повторний розгляд. Таким чином, мирова угода між урядом і росіянами, необхідна для завершення процедури купівлі підприємства, знову виявилася незавершеною.

Читайте також:

Покупка росіянами "Луганськтепловозу" знову зависнула в повітрі

Уряд уклав мир з росіянами в питанні "Луганськтепловозу"

Росіяни досі не розплатилися за "Луганськтепловоз"

Уряд: на продажу "Луганськтепловозу" Україна втратила 200 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: