Росіяни хочуть мирно вирішити суперечку про "Луганськтепловоз"

Власник Брянського машзаводу російський "Трансмашхолдинг" наполягає на мировій угоді в суперечці про приватизацію "Луганськтепловоза".

Компанія "Трансмашхолдинг" (Росія), що володіє управляючою компанією "Брянський машинобудівний завод" (Росія), наполягає на підписанні мирової угоди в суперечці навколо приватизації в 2007 році 76% холдингової компанії "Луганськтепловоз" (Луганськ). Про це повідомив керівник департаменту зі зв'язків із громадськістю "Трансмашхолдингу" Артем Леденьов.

"У нас викликає здивування той факт, що ФДМ України дотепер не виконав розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня про проведення взаємозаліку й укладання мирової угоди", - сказав Леденьов.

Він додав, що "Трансмашхолдинг" не має інформації про те, що це розпорядження скасоване, у зв'язку із чим компанія вважає найкращим виходом зі сформованої ситуації реалізацію затвердженої в розпорядженні схеми взаємозаліку.

Нагадаємо, 1 вересня ФДМУ запропонував Брянському машзаводу розірвати договір купівлі-продажу 76% акцій "Луганськтепловоза" від 29 червня 2010 за згодою сторін у зв'язку з відсутністю проплати (410 млн. гривень) за цей актив.

21 липня Кабмін доручив ФДМУ підписати мирову угоду із Брянським машзаводом і провести взаємозалік сплачених російським заводом 58 млн доларів при приватизації в 2007, ґрунтуючись на рішенні Госпсуду Києва від 1 квітня й пункту 3 договору купівлі-продажу від 29 червня 2010 року, шляхом підписання договору про нарахування зустрічних однорідних вимог.

Потім Вищий госпсуд скасував це рішення суду першої інстанції, що, на думку ФДМУ, робить реалізацію доручення Кабміну неможливим.

У березні 2007 року ФДМУ продав 76% "Луганськтепловоза" Брянському машзаводу за 292,505 млн. гривень (за курсом на той момент 58 млн. доларів), але потім результати конкурсу були скасовані в судовому порядку, і цей пакет акцій повернувся в держвласність.

"Трансмашхолдинг" вимагає в суді повернення від ФДМУ сплачених в 2007 році коштів у доларовому еквіваленті й допускає проведення процедури взаємозаліку, тоді як Фонд наполягає на гривневому відшкодуванні коштів, причому після проплати за підсумками проведеного цього року конкурсу.

Читайте також:

Фонд держмайна пропонує розірвати договір з покупцем "Луганськтепловозу"

Україна розірве угоду про продаж "Луганськтепловоза" росіянам

Росія може відмовитися від "Луганськтепловозу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: