Росіяни куплять найбільшу парфумерну мережу України

Найбільшу українську мережу косметики та парфумів купить російська компанія.

Найбільша парфумерно-косметична мережа Brocard підтвердила, що веде переговори про продаж більше 50% російському операторові Л'Этуаль. Уся мережа оцінюється приблизно в 80-120 млн доларів. Brocard, на думку експертів, хороша база для розширення російської компанії.

Парфюмерно-косметична мережа Brocard, що володіє 63 магазинами, веде переговори з російським ТОВ Алькор і Ко (керує мережами Л'Етуаль і Bon Joli) про продаж контрольного пакету, угода має бути закрита у кінці травня), підтвердив виданню керівний партнер Brocard Юрій Гаткін, пише Комерсант-Україна.

За його словами, переговори почалися ще в грудні 2010 року. Продавати свою долю буде основний власник Brocard Давид Тетруашвілі. Покупцем повинна виступити кіпрська Indenon Holdings Ltd - в січні цього року вона отримала дозвіл в Антимонопольного комітету на купівлю долі в статутному капіталі головної компанії Brocard ТОВ Брокард-Україна.

Гендиректор консалтингової компанії Астерс груп Євгенія Кулинич розповіла, що власники Brocard до кризи оцінювали мережу в діапазоні 180-200 млн дол.

У 2010 році, окрім Л'Етуаль, на Brocard претендувала російська Finstar Олега Бойка (мережі Рів Гош і Дуглас Ріволі), і тоді вже фігурувала менша вартість - усього 80-120 млн дол.

Brocard налічує 63 магазини в 24 містах України. Виручка мережі в 2009 році склала 776 млн грн. Основний власник - Давид Тетруашвілі.

Читайте також:

Орландо Блум презентував парфуми Boss Orange

Ринок косметичної продукції в Україні є непрозорим через дії дистриб'юторів

Lady GaGa випустить парфуми із запахом крові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: