Росіяни за місяць забрали зі "Сбербанку" 80 млрд. рублів

У жовтні росіяни забрали зі "Сбербанку" вкладів на 80 мільярдів рублів. Чистий відплив капіталу з Росії в жовтні становив 50 млрд. доларів.

За інформацією джерел російських ЗМІ, цей місяць став найневдалішим за останні 10 років діяльності банку. Такий високий відтік коштів співробітники "Сбербанку" пояснюють тим, що вкладники майже не відкривали в жовтні нових вкладів, а через чутки про девальвацію рубля і деномінацію активно забирали свої кошти з рахунків.

У вересні "Сбербанк" залучив 13 млрд. рублів вкладів, хоча в попередні місяці одержував удвічі більше.

З 1999 року, за даними "Росстату", відтік вкладів зі "Сбербанку" було зафіксовано всього двічі. У січні 2006 року вкладники забрали 4,8 млрд. рублів, а в січні 2008 року - 17,2 млрд. рублів.

На 1 жовтня обсяг вкладів у Росії становив 5,9 трлн. рублів. У вересні відтік з депозитів становив близько 90 млрд. рублів.

За даними Центробанку, у вересні обсяг рубльових вкладів зменшився на 2,1%, а валютних, навпаки, збільшився на 2,7%. Чистий відплив капіталу з Росії в жовтні 2008 року становив, за інформацією Голови Центробанку РФ Сергія Ігнатьєва, 50 млрд. доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: