Російська авіакомпанія визнала Ан-148 недостатньо безпечним

У презентації росіян сказано, що надійність літака Ан-148 не відповідає раніше заявленій і не може забезпечувати достатній рівень безпеки і регулярності польотів.

Російська державна авіакомпанія "Росія" - єдиний експлуатант літаків Ан-148 в РФ - вважає, що ці повітряні судна не можуть забезпечувати достатню безпеку польотів.

У презентації ДТК "Росія" сказано, що експлуатаційна надійність літака Ан-148 не відповідає раніше заявленій і не може забезпечувати достатній рівень безпеки і регулярності польотів.

Такий висновок був зроблений після трьох місяців експлуатації російсько-українського літака - з червня по серпень. Всього ДТК "Росія" експлуатує п'ять Ан-148. У період з 1 червня по 1 вересня 2010 року сумарний наліт, з урахуванням аеродромних тренувань екіпажів, на літаки склав 1,725 тисяч годин. За цей час було виявлено 235 несправностей. При цьому сумарний простій для усунення неполадок з урахуванням очікування постачання запчастин склав близько 89 діб.

"З періоду 92 доби один літак на 89 діб був виведений з експлуатації", - сказано в презентації.

У ДТК "Росія" відмітили, що самою ненадійною системою в Ан-148 являється система управління. У ній виявили 31 несправність. Також до ненадійних віднесли систему інтеграції загальнолітакового устаткування (26 несправностей), пілотажно-навігаційне устаткування (19), засоби управління польотом (17), допоміжну силову установку (17). При цьому компанія має зауваження до надійності систем кондиціонування, фюзеляжу, крил і двигуна.

Нагадаємо, 27 липня стало відомо, що авіакомпанія "Росія" вирішила передати літак Ан-148 Воронежському авіазаводу (ВАСО) для вивчення можливості використання російсько-французького двигуна SaM146 на літаку Ан-148.

Без згоди української сторони прийняти рішення про заміну двигуна неможливо, проте експерти вважають, що Росія може вплинути на цей процес за допомогою політичних важелів.

Читайте також:

Росія відмовляється від українських двигунів на Ан-148

Росія та Україна погодили формат авіаційного СП

Україна будуватиме літаки з Китаєм

"Антонов" має намір узяти в кредит півмільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: