Російська "Северсталь" спростувала чутки про придбання заводу в Запоріжжі

Представники "Северсталі" запевняють, що не мають відношення до "Запоріжсталі".

Російська "Северсталь" не має відношення до ситуації навколо "Запоріжсталі", заявили представники компанії. Таким чином, в "Северсталі" спростували слова віце-прем'єра уряду України Андрія Клюєва: 7 червня він заявив, що саме "Северсталь" хоче купити металургійний актив в Запоріжжі.

Раніше повідомлялося, що на завод, який є одним з найбільших в Україні, претендують два інвестори: "Метінвест" Ріната Ахметова і російський Внешекономбанк. При цьому фінансова організація могла вступити в переговори від імені іншої компанії, але якої, - поки невідомо.

Продавцем "Запоріжсталі" виступили бізнесмени Едуард Шифрін і Алекс Шнайдер. Вони володіють 50 відсотками акцій компанії.

За даними українських ЗМІ, "Метінвест" в травні 2010 року вже уклав попередню угоду про покупку "Запоріжсталі", проте ВЕБ зміг зробити більш вигідну пропозицію. У результаті Шифрін і Шнайдер вибрали російського інвестора і заплатили "Метінвесту" штраф за розрив договору в 200 мільйонів доларів. Зараз на акції Шифріна й Шнайдера накладено арешт за позовом, поданим до Лондонського суду - саме в суді буде вирішуватися, кому з потенційних інвесторів вони дістануться.

Варто відзначити, що останнім часом з'являється багато чуток про те, що російські компанії скуповують місцеві металургійні активи. Так, наприкінці травня було оголошено про продаж Маріупольського металургійного комбінату анонімному інвестору з Росії. Втім, керівництво комбінату вважає угоду незаконною і стверджує, що відбулося рейдерське захоплення компанії.

Читайте також:

Українські металургійні заводи об’єднаються під контролем Росії

"Запоріжсталь" перейшла під контроль Росії

Компанія Ахметова спростувала придбання "Запоріжсталі"

Суд заборонив продавати "Запоріжсталь" росіянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: