Російські депутати погодили скасування вільної торгівлі з Україною

Ухвалення рішення очікується о 16.00 за київським часом.

Сьогодні, 22 грудня, керівники фракцій Державної думи РФ під слова "про братні народи" схвалили закон "Про призупинення Російською Федерацією дії Договору про зону вільної торгівлі стосовно України", щоб не дозволити "входити Україні до ЄС за рахунок Росії".

Як пише УНІАН, ухвалення рішення очікується о 16.00 за київським часом.

Депутат Держдуми від фракції влади "Єдина Росія" Олег Лебедєв заявив, що "на цьому відносини з Україною не закінчуються, договір призупиняється".

"Я впевнений, що ще прийде час, коли розум запанує в Україні, й договір знову буде працювати, адже український народ, незважаючи на позицію офіційної влади України, насправді був, є й залишається для нас братнім народом. Фракція "Єдина Росія" підтримує цю ратифікацію", - сказав Лебедєв.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що треба було думати заздалегідь перед укладенням договорів, оскільки вони не правильні. За його словами,  "Україна постійно краде наш газ і все, що йде через територію України, там йде захоплення нашого майна". 

Своєю чергою депутат від КПРФ Володимир Кашин заявив, що його фракція також підтримує це рішення, "виходячи з питань безпеки" для РФ. Він назвав український народ "братнім" і підкреслив, що рішення про призупинення дії договору про ЗВТ із Україною тимчасове.

Нагадаємо, що Володимир Путін запропонував Держдумі призупинити дію договору про ЗВТ із Україною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: