Російський бізнесмен накинув оком на "Одеський припортовий завод"

Про своє бажання взяти участь у конкурсі з приватизації другого найбільшого заводу-виробника аміаку в Україні заявив російський бізнесмен Аркадій Ротенберг.

Російський підприємець Аркадій Ротенберг планує взятии участь у конкурсі на купівлю ВАТ "Одеський припортовий завод", повідомили у прес-службі бізнесмена.

"У планах - наша участь в конкурсі на купівлю в Україні ВАТ "Одеський припортовий завод", що підтверджує серйозність наших намірів розвивати цей напрям бізнесу", - заявив Ротенберг, коментуючи завершення угоди по купівлі російських "Міндобрив".

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 10 грудня 2010 року скасував заборону на приватизацію енергогенеруючих компаній, серед яких "Одеський припортовий завод".

Як повідомлялося, 29 вересня 2009 року українське ТОВ "Нортіма" придбало контрольний пакет ВАТ "Одеський припортовий завод" у розмірі 99,567% статутного фонду за 5 млрд гривень.

Крок аукціону становив 50 млн гривень. Ціна продажу перевищила початкову ціну на 1 млрд гривень.

У торгах взяли участь три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс (Росія) (подала заявку від імені ТОВ "СИБУР"), ТОВ "Фрунзе-Флора" (Україна) і ТОВ "Нортіма" (Україна).

Проте комісія Фонду держмайна з приватизації Одеського припортового заводу ухвалила рішення не визнавати ТОВ "Нортіма" переможцем конкурсу з приватизації ОПЗ у зв'язку з тим, що завод був проданий за заниженою ціною.

ВАТ "Одеський припортовий завод" - другий за величиною виробник аміаку й карбаміду та третій - за випуском азотних добрив в Україні.

Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг із прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

Читайте також:

Одеський припортовий завод не продадуть у 2011 році

Уряд пообіцяв розблокувати "велику приватизацію"

Кабмін знову планує продати Одеський припортовий завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: