Російський газ для України подорожчає на 30%

В IV кварталі ціна російського газу складе 347 доларів. Це велика ціна навіть з урахуванням знижки в 100 доларів.

Ціна на російський газ для України в IV кварталі 2011 року складе 347 доларів за тисячу кубометрів, що на 31% більше, ніж у І кварталі. Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Якщо узяти формулу, в I кварталі у нас вхідна ціна на газ - 264 долари (за 1 тисячу кубометрів), II кварталі - 293 доларів, III - кварталі 313 доларів, а в IV кварталі - 347 доларів. Це велика ціна навіть з урахуванням знижки в 100 доларів", - заявив Бойко.

За його словами, уряд збільшує запаси газу в I кварталі 2011 року для того, щоб збалансувати ціни на блакитне паливо і не допустити різкого подорожчання його вартості для населення і підприємств.

"Щоб вийти з цієї ситуації ми закупили максимум газу в I кварталі, коли він ще більш-менш дешевий, і за рахунок цього ми плануємо збалансувати рік і не допустити різкого зростання цін на газ для побутових мереж і для підприємств", - заявив Бойко.

Нагадаємо, 10 березня заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Володимир Макуха заявив, що середньорічна ціна на російський газ для України може перевищити 300 доларів за 1 тисячу кубометрів.

Як відомо, ціна російського газу для України в першому кварталі 2011 року складала 264 долари за тисячу кубометрів.

Українські аналітики прогнозували, що середня ціна на російський газ для України в 2011 році виросте до 280-290 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також:

У квітні газ для населення подорожчає на чверть

Україна домовилася з МВФ: газ подорожчає на 30%, комунальні тарифи на 62%

"Нафтогаз" повернув RosUkrEnergo вже 7 млрд куб. м газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: