Російський олігарх найняв лорда з Британії та кількох послів, аби зняти з себе санкції США - NYT

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник одного найбільших алюмінієвих комбінатів світу для цього ж найняв ще кілька юридичних компаній.

Російський олігарх Олег Дерипаска, який є власником "алюмінієвого гіганта" компанії "Русал" найняв британського лорда, наближеного до колишнього прем’єра Великої Британії Девіда Кемерона, аби той допоміг зняти американські санкції проти олігарха.

Про це повідомляє The New York Times.

У матеріалі видання також йдеться про те, що  Дерипаска хоче зняти санкції як проти компанії "Русал", так і персональні.

Зокрема, ці санкції забороняють олігарху вести бізнес у США та в усьому світі. Для досягнення мети він також найняв кілька юридичних фірм, експертів з публічних відносин, колишніх сенаторів США та працівників виборчої кампанії Дональда Трампа, наближених до американського Мінфіну.

За даними журналістського розслідування The New York Times, навіть посли деяких країн у США лобіюють ідеї щодо зняття санкцій з Дерипаски.

Зазначається, що така активна лобістська діяльність має низку результатів. Зокрема, Мінфін США вже декілька разів відтерміновував дату винесення остаточного рішення у справі про подовження санкцій проти Дерипаски.

В американському уряді зазначили, що знімуть санкції з компанії "Русал" лише тоді, коли будуть переконані, що Дерипаска не керує нею.

Нагадаємо, що до 6 листопада США мають визначитися, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії. Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше у цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення. Та от тоді американці не наважилися обмежити співпрацю з росіянами у космічній сфері. 

ВідеоСША вирішують, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії

Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше по цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення.

США вирішують, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції