Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський олігарх подав до суду на Манафорта через відмивання в Україні 20 мільйонів доларів

Дерипаска стверджує, що гроші мали піти на розвиток підприємства, що надавало послуги кабельного телебачення.

10 січня російський мільярдер Олег Дерипаска подав позов до суду в Нью-Йорку на колишнього керівника передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, який також консультував Віктора Януковича.

У позові, зокрема, Дерипаска стверджує, що він інвестував 18,9 млн доларів в українську компанію, що надавала послуги кабельного телебачення. А Манафорт та його екс-помічник Рік Гейтс користувалися цими інвестиціями як "своїми власними скарбничками", "переміщаючи гроші туди й назад", хоча причин для того не було. Позов був поданий через компанію Surf Horizon Ltd, пише Bloomberg.

Звинувачення Дерипаски частково стосується іншої судової справи проти Манафорта. Його звинувачують у відмиванні грошей.

Нагадаємо, колишньому піарнику Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа висунули 12 обвинувачень. Головні - змова проти США, відмивання грошей, ухиляння від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, ніби Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це ніби робилося через Дерипаску. Водночас сам Дерипаска майже нецензурно прокоментував зв’язки із Манафортом.

ВідеоКолишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

Він вирішив це зробити через те, що його посадили під домашній арешт. Манафорта ще наприкінці минулого жовтня звинуватили у діях всупереч інтересам Сполучених Штатів, відмиванні грошей та ухилянні від податків.

Колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції